به گزارش سرویس اجتماعی صبح توس، سرهنگ جواد جهانشیری، رئیس پلیس فتای خراسان رضوی در گفت‌وگو با صنعت8، اظهار داشت: خانمی با مراجعه به پلیس فتا موضوع شکایت از همسر خود را مطرح کرد که وی با تهدید قصد انتشار عکس‌های سابق زندگیشان را در فضای مجازی داشته است.

وی افزود: متاسفانه این فرد چند مرتبه دیگر نیز اقدام به چنین تهدیدهایی کرده بوده که به دلیل حجم کم درخواست و ترس از رفتن آبرو، این خانم مبادرت به همکاری با این فرد کرده ولی این بار که حجم خواسته زیاد شده بوده اقدام به شکایت می‌کند.

جهانشیری بیان داشت: اولین بار این اخاذی شش ماه پس از طلاق این دو نفر از هم صورت می‌گیرد که فرد مجرم با تهدید نسبت اینکه عکس‌های خانواده طرف را نیز در دست داشته و همه را انتشار می‌دهد اقدام به تهدید و اخاذی می‌کند.

وی تصریح کرد: پس از مراجعه این خانم فرد که مدعی شده بود که از مشهد رفته است در یکی از شهرهای اطراف دستگیر شد که طی دستگیری تعدادی عکس دیگر نیز از گوشی این شخص یافت شد و این فرد علت ارتکاب چنین جرمی را اعتیاد به مواد مخدر بیان کرده است.

رئیس پلیس فتای خراسان رضوی تاکید کرد: از شهروندان خواسته و می‌خواهیم از همکاری با فردی که اقدام به اخاذی و یا جرائمی از این دست انجام می‌دهند بپرهیزند چراکه باید مبلغ پیشنهادی یا خواسته او را عملی کنند که عملا ضرر خواهند کرد و یا با مجرم همکاری کنند که عملا هم‌دست او خواهند شد.

انتهای پیام/