گلدون وبلاگی شماره 25 سایت دورهم  با موضوعاتی تحت عنوان "پايان شيرين پروژه حذف جيم با رياست جيم!"،" خرمشهرها در پیش است!"، "آقای جان کری!!اینها را هم حتماًبه نوه هایتان بگوئید...!"و... توسط باشگاه وبلاگ نویسان خراسان رضوی منتشر شد.

پايان شيرين پروژه حذف جيم با رياست جيم!!

پايان شيرين پروژه حذف جيم با رياست جيم!! به گزارش دورهم وبلاگ شهرخوبان نوشت: یکی از مهمترین علل ناکامی جریان سیاسی خاص که در 15 سال گذشته در هیچ انتخاباتی نتوانسته پیروزی چشمگیری کسب کند این است که هیچ وقت حاضر نشده برآورد واقعی بدست بیاورد و واقعیات را (هرچند برایش تلخ است) بپذیرد. قطعا آیندگان به حال و روز این جریان سیاسی که مدعی روشنفکری هم است خنده ها خواهند کرد که..... ادامه مطلب   **********************************

خرمشهرها در پیش است

خرمشهرها در پیش است به گزارش دورهم وبلاگ قادرون نوشت: امروز برای نظام اسلامی، جنگ نظامی، احتمال ضعیفی است. لکن جهاد باقی است. در بین جهادها جهادی وجود دارد که خداوند آن را «جهاد کبیر» نام نهاده: «و جاهدهم به جهاداً کبیراً». جهاد کبیر یعنی تبعیت نکردن از دشمنی که با او در میدان مبارزه قرار گرفته‌ایم؛ تبعیت نکردن از دشمن در میدان اقتصاد، سیاست، فرهنگ و هنر، جهاد کبیر است. این عدم تبعیت آن‌قدر مهم است که خدا مرتباً پیغمبر را نسبت به آن توجه می‌دهد. جوانان عزیز! آینده برای شماست؛ شمایید که باید این تاریخ را با عزتش نگه دارید. ادامه مطلب ********************************** فتح خرمشهر، فتح ارزشها فتح خرمشهر، فتح ارزشها به گزارش دورهم وبلاگ قدس نوشت:

امام خمینی (ره ):

ما نباید فتحهاى بزرگ مثل خرمشهر را از یاد ببریم كه دشمن با همه تجهیزات در سنگرهاى بسیار محكم با عده و عدد بسیار كمین كرده بود، و در مقابل عده‏اى از سلحشوران متعهد اسلام از بیابان باز به آنان تاخته، و خداوند آنچنان رعب و وحشت را بر دشمنان ما غلبه‏ داد كه با اسارت هزاران نظامى و غنیمتهاى بسیار، باقیمانده اشرار با فضاحت تمام رو به فرار گذاشته و شهرها را رها كردند. رزمندگان عزیز ما نباید این پیروزى معجزه آسا را جز با مددهاى الهى ببینند .

سالروز آزادسازی خرمشهر و مقاومت گرامی باد. ادامه مطلب ********************************** آقای جان کری!!اینها را هم حتماًبه نوه هایتان بگوئید... آقای جان کری!!اینها را هم حتماًبه نوه هایتان بگوئید... به گزارش دورهم وبلاگ شهر خوبان نوشت: جناب آقای جان کری-وزیر امورخارجه کشور به ظاهر متمدن آمریکا-  لطفا در کنار مطلب فوق مطالب زیر را هم به نوه هایتان گوشزد کنید. به آنها از تحریمهای ظالمانه ای که علیه مردم و ملت ایران اعمال کردید و از پیشرفتهای ملت ما علی رغم وجود فشارها و تهدیدهایتان هم بگوئید . از بد عهدیهایتان بعد از مذاکرات و تصمیم به سرقت 2 میلیارد دلاری امول مردم ایران هم بگوئید . به آنها از استقامت مردم و ملت و دولتهای ایرانی در طول 30سال ظلم و دشمنی تان هم بگوئید. به آنها ...... ادامه مطلب