به گزارش صبح توس، به نقل از جام روز، علی رستمی، فرماندار تربت‌جام در نخستین جلسه تشکیل ستاد دهه فجر با گرامیداشت یا دو خاطره معمار بزرگ انقلاب و تأکید بر ادامه راه بنیان گزار نظام اسلامی حضرت امام خمینی (ره) گفت: تلاش‌های مذبوحانه و سیاست‌های عربستان و ترکیه بدون تردید در منطقه شکست‌خورده است و امروز صادرات آنان نفت رایگان و تروریست است.

رستمی افزود: امروزه با همه‌ی دشمنی‌ها، انقلاب اسلامی در جهان صادرشده است؛۳۷ سال مردم و مسئولان با همدلی وهم زبان و وحدت از دستاوردهای انقلاب حفظ و حراست کردند، امسال نیز با حضور گسترده خود در جشن‌های انقلاب و راهپیمایی‌ ۲۲ بهمن ورق دیگری را به اوراق زرین نظام اضافه خواهیم کرد.

فرماندار تربت‌جام تأکید کرد: جشن‌ها و برنامه‌های اجرایی دهه فجر باید با محوریت ولایت مداری، بصیرتی و یاد سرداران شهید برگزار شود.

وی با اشاره به دشمنی های سی و شش سال گذشته استکبار جهانی افزود: اینکه تمام توطعه ها خنثی شده و امروز جمهوری اسلامی از کشورهای قدرتمند و اثر گذار جهان شده است به برکت حقانیت نظام و رهبری مدبرانه امام عزیز و سفر کرده و نیز مقام معظم رهبری و حمایت های بی دریغ مردم بوده است. درپایان رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان بر مردمی برگزار شدن مراسم و تنوع بخشی به برنامه ها بویژه برای نسل جوان تاکید نمود.

انتهای پیام/