به گزارش صبح توس به نقل از  درگزخبر، نمایشگاه کتاب و آثار خوشنویسی با موضوع امام رضا(ع) و آیات نورانی قرآن کریم همزمان با دهه کرامت در مجتمع فرهنگی کتابخانه امام رضا(ع) شهرستان درگز برگزار می شود.

محمود انتظاری، رئیس مجتمع فرهنگی و کتابخانه امام رضا(ع) با اعلام این خبر گفت: این مجتمع در راستای ترویج هنر غنی ایرانی– اسلامی تعداد 23 عنوان از برگزیده آثار نستعلیق و شکسته نستعلیق که با عشق و ارادت به حضرت رضا(ع)، نگارش شده است را  در معرض دید علاقه مندان به هنر خوشنویسی قرار داد.

وی در خصوص برپایی نمایشگاه کتاب نیز اذعان کرد: در این نمایشگاه علاوه بر آثار خوشنویسی، کتاب و منابع الکتر ونیکی درباره امام رئوف و مهربانی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و خواهر گرامیشان حضرت فاطمه معصومه(س) برای علاقه مندان به نمایش گذاشته شد.

وی افزود: علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه که تا پایان 5 شهریور 94 دایر است، می توانند  همه روزه از ساعت 7:30 صبح تا 19:30  به نشانی خیابان امام خمینی(ره) 27، مجتمع فرهنگی و کتابخانه امام رضا(ع) مراجعه نمایند.

انتظاری از این مجتمع به عنوان نگین فرهنگی شهرستان درگز نام برد و افزود: مجتمع فرهنگی و کتابخانه امام رضا(ع) با 33 هزار نسخه کتاب چاپی و منابع الکترونیکی و با برگزاری کلاسهای آموزشی، همواره گسترش و ارتقا فرهنگ عمومی جامعه و به خصوص این شهرستان مرزی را به عنوان اهداف خود دنبال می کند.

انتهای پیام/