به گزارش صبح توس به نقل از درگزخبر، سروش پورآزاد، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان درگز با اعلام این خبر گفت: بعد از بازگشت سه دوچرخه سوار درگزی، روح الله بصیری زائر دوچرخه سوار کرمانشاهی پس از مشرف شدن به حرم امام حسین(ع) با شعار یادمان شهدای گرانقدر و حمل پرچم متبرک با مضمون پاسداشت یاد شهدا به احترام آن شهدای گرانقدر عازم استانهای کشور و بعد از زیارت حضرت امام رضا(ع) به احترام شهید سپهد علی صیاد شیرازی وارد شهرستان درگز شد.

وی افزود: مراسم استقبال صمیمی با حضور فرماندار و سایر مسئولین شهرستان برای این زائر دوچرخه سوار برگزار شد و این ورزشکار پس از تشرف به آستان حضرت امام رضا(ع) مجدد به سوی بارگاه منور حضرت اباعبدالله الحسین عازم خواهد شد.

رییس اداره ورزش و جوانان درگز افزود: مسابقه بزرگ تنیس روی میز نونهالان، نوجوان و جوانان قهرمانی استان با حضور ۱۲ تیم از شهرهای خراسان رضوی و به صورت تیمی و انفرادی در تاریخ ۲۹ و ۳۰ مرداد در سالن تختی درگز برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مقدمات برگزاری این مسابقات در حال انجام می باشد گفت: شهرستان درگز در این مسابقه با دو تیم حضور خواهد داشت و در این مسابقات امکان حضور و تماشای نزدیک خانواده ها از این رقابتها مهیا خواهد بود.

 پورآزاد در مورد ورزشکاران منتخب صد متر سرعت و پرتاب وزنه شهرستان گفت: علیرضا هوشمند و مهدی رستمی از ورزشکار منتخب صد متر سرعت و پرتاب وزنه شهرستان به مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ سال کشور اعزام شدند. وی در رابطه با آخرین وضعیت ورزشکاران پرتاب چکش و پرتاب دیسک گفت: مرتضانیا و رحمانیان از ورزشکاران خوب شهرستان موفق به ثبت بهترین رکود استانی شدند؛ ولی به دلیل سن کمتر از حد مجاز، انتخاب نشدند.

انتهای پیام/