به گزارش صبح توس غلام محمد شیخی در گفت و گو با خبرنگار چهل ماه نیوز گفت: آمادگی لازم برای نظارت همه جانبه ,جامع و کامل و استفاده از نیرو های ولایی ,مومن و آموزش دیده جهت صیانت و حفاظت از آرای مردم همیشه در صحنه شهرستان را داریم. وی خاطر نشان کرد: دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان رشتخوار بدور از هر گونه وابستگی به گروه و جناح خاصی و مستقل در این انتخابات هم برگ زرین دیگری را به افتخارات نظام اسلامی خواهیم افزود.

وی با اشاره به سالروز تاسیس شورای نگهبان در 26 تیر ما اظهار دشت:مهمترین رسالت شورای نگهبان پاسداری از رهبریت ,اسلامیت و جمهوریت نظام است. شیخی در ادامه سخنانش با ذکر این که شورای نگهبان بر اساس قانون برای حفظ وصیانت ازآرای مردم ساز و کار ایی دارد اظهار داشت: تشکیل هیات مرکزی نظارت بر انتخابات ,بازرس ویژه شورای نگهبان و تشکیل هیات نظارت بر انتخابات درمراکز استان ها شهرستانها و بخش ها که با هیاتهای مذکور افراد مختلفی در شعب اخذ رای همکاری دارند. مسئول دفتر نظارت و بارزسی انتخابات شورا ی نگهبان در شهرستان رشتخوار گفت: اگر شورای نگهبان نمی بود ؛صیانت از اصول قانون اساسی و ارکان نظام و در یک کلمه اسلامیت نظام محقق نمی شد وی گفت:نقش مهم پاسداری از اسلامیت نظام توسط شورای نگهبان باعث حساسیت و موضوع گیری مخالفان و دشمنان نظام شده است

وی با اشاره به فرمایش امام راحل و مقام معظم رهبری در رابطه با نقش کلیدی شورای نگهبان در انتخابات اظهار داشت: اگر ملت شورای نگهبان را حفظ نکنند سرنوشت ما سرنوشت زمان مشروطه خواهد شد شیخی خاطر نشان کرد: شورای نگهبان به فرموده مقام معظم رهبری نبض نظام مقدس جمهوری اسلامی است و بعنوان یک صافی هرگز نخواهد گذاشت ناخالصی وارد ارکان نظام شود. وی در پایان سخنانش از ساماندهی نیروها شناسایی و جذب نیروی ناظر وآموزش پیوسته آنان در مباحث اعتقادی فرهنگی سیاسی و...در این شهرستان خبر داد.

انتهای پیام/